pondělí 14. května 2012

German Mercenary CavalryOpět něco od Old Glory, co se mě leželo mnoho let v šuplíku a já neměl ani odvahu ani chuť se do toho pustit. Jedná se o německé rejtary z 17.století, vydané pod kódem ERA 006 v řadě, kterou OG věnovalo polské "renesanční" armádě. Figurky mají všechny možné anatomické nectnosti , kterými OG disponuje, ale přesto všechno nakonec " fun to paint "


4 komentáře:

 1. Hm, to jsou 28mm nebo 15mm? Jestli 28mm, tak to bych řekl, že těch nedokonalostí je celkem dost a mnohé 15mm figurky jsou lépe vymodelované. Jestli 15mm, tak to je ještě v normě.

  OdpovědětVymazat
 2. 28mm, bohužel...Na druhou stranu, když se na ně díváš ze vzdálenosti 1 - 2 metrů, tj. pokud jsou v akci na hrací ploše nebo terénu, tak to jakž takž jde. Ale po pravdě řečeno, bylo mě je líto vyhodit a tak jsem si je přes víkend namaloval...

  OdpovědětVymazat
 3. Oni na první pohled působí jako nějaká mexická jízda. Ale vyhodit ... no spíš mě vždycky zaráží, že to ta firma vůbec dá na trh. To přece musí vidět, že je to takové nedokonalé. No, ale co se divím, po tom co předvádí Foundry.

  OdpovědětVymazat
 4. Mexičané ? Není špatný nápad :-)Old Glory je prostě Old Glory. Není snad období, které by nedělali, ale kvalitativně jsou bohužel ( na vzácné vyjímky )v porovnání s jinými figurkami( třeba od Tebe ) úplně na jiném levelu. Ale tak nějak mám pro ně jakousi podivnou slabost ( psal jsem tady o Old Glory už dříve ) i když vím, že stojí za prd...

  OdpovědětVymazat